Szybki eksport zamówień z allegro.pl do Subiekt GT
Integracja z większością firm kurierskich
System powiadamiania klientów o statusie zamówień
Szybki eksport zamówień w formie PDF (proforma i wysyłka e-mailem do klienta)
Możliwość dodawania zamówień telefonicznych do systemu
z późniejszym eksportem do Subiekta


 

Opinie

ŚwiatAGD
Świetna aplikacja. Po jednym dniu testowania nie mieliśmy wątpliwości, wykupiliśmy dostęp na cały rok :) jedna osoba, która zajmowała się dodawaniem zamówień przez cały dzień dzisiaj zajmuje się pakowaniem paczek, gdyż zamówienia dodaje dosłownie kilka minut. Szczerze polecam!
Tea&Coffee
Na początku nie byłem przekonany do programu, przerażała mnie wizja łączenia produktów bo mam ich tysiące. Dzisiaj dziękuje panu Darkowi za zmotywowanie mnie, nie wyobrażam sobie już ręcznego wklepywania zamówień.
Anonimowy
Nie wiedziałem, że taka aplikacja jest możliwa. Korzystałem już z wielu ale to były raczej dodatki pomocnicze. Właściciel pomocny, ja mam więcej czasu dla firmy a na tym bardzo mi zależało. Polecam.
ABCKsiazka
Jesteśmy zachwyceni możliwościami programu. W ciągu kilku sekund zamówienia są w Subiekcie, pakujemy i leżymy do góry brzuchem :)
Promedica
Ogromna oszczędność czasu, program nie robi błędów co jest jeszcze większym atutem. Zamówienia klientów dwoma kliknięciami są gotowe do realizacji i pakowania. Mój pracownik jest bardzo zadowolony. Bardzo polecam program 10/10.